• Detail firmy

Centrum služeb Nový Jičín s.r.o.

Základní popis

Založení firmy a s tím spojené úkony. Pronájem kanceláří. Krátkodobé pronájmy kanceláří a zasedací místnosti. Účetnictví. Prodej on-line firem.

Adresa

Novosady 622/43
741 01 Nový Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25912577
DIČ:  CZ25912577

Výrobky, činnosti

Centrum služeb

Kontaktní údaje

E-mail: fiance@csnj.cz
WWW: www.csnj.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Stohl - Jednatel

Mobil: +420 602 817 517
E-mail: fiance@csnj.cz
Další firmy v oboru

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.

Bc. Jiřina Sloviočková

Nabízíme kompletní účetní servis a poradenství fyzickým a právnickým osobám. Nabízíme pravidelné zpracování mezd, finanční plánování, rekonstrukce účetnictví a další služby.

TCL Consulting, a.s.

Naše společnost se zaměřuje na dodávku informačních systémů a poskytuje služby v oblasti účetnictví a daní. Na trhu vystupujeme jako generální dodavatel informačních systémů na klíč. Nabízíme komplexní zajištění realizace, analýz, zavedení a servisu. Naše organizace Vám poskytuje i široké služby v účetnictví, daních a ekonomice. Zajišťujeme zpracování a vedení mzdové agendy a dalších.