• Detail firmy

CENTRUM PODLAH s.r.o.

Základní popis

Prodej a pokládka podlahových krytin - laminátové podlahy, PVC, koberce, marmoleum. Broušení, lakování a pokládka parket, dřevěných podlah a mozaiek. Půjčovna brusek. Prodej sortimentu BONA a THOMSIT. Doprava do 20 km a zaměření zakázky zdarma.

Adresa

Na Spravedlnosti 1533
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28768299

Výrobky, činnosti

Prodej a pokládka podlahových krytin

Prodej a pokládka podlahových krytin - laminátové podlahy, PVC, koberce, marmoleum. Broušení, lakování a pokládka parket, dřevěných podlah a mozaiek.

Kontaktní osoba

Eva Jirásková - Jednatel

Mobil: +420 728 116 244
E-mail: info@centrum-podlah.cz
WWW: www.centrum-podlah.cz

Dušan Stříbrný - Jednatel

Další firmy v oboru

ROYAL TECH, s.r.o.

Royaltech s.r.o. - specializujeme se na sportovní podlahy, sportovní povrchy, podlahy v tělocvičně a rekonstrukce sportovních podlah. Nabízíme sportovní podlahy dřevěné, sportovní podlahy umělé(Conipur HG) i sportovní podlahy kombinované.

MADER Interiéry s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlahových krytin. Nabízíme přírodní podlahové krytiny, parkety, lamináty a koberce. Veškeré podlahové krytiny pokládáme, betonový povrch před pokládkou upravíme. Prodáváme a montujeme žaluzie a markýzy, čistíme koberce a PVC. Prodáváme záclony a dekorační látky včetně látek čalounických. Sušice a jižní Čechy.

SO STAVO

Zabýváme se litím anhydritových podlah a strojním omítáním. Anhydritové podlahy jsou moderní způsob realizace hrubých podlah v rodinných a bytových domech, ale i v průmyslových prostorech, školách, sportovních halách a kancelářích.