• Detail firmy

CENTRUM Jahoda s.r.o.

Základní popis

Prodej ochranných pracovních pomůcek a doplňků. Výroba mysliveckého a dětského oblečení.

Adresa

Pivovarská 182/I
380 01 Dačice I

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26102714

Výrobky, činnosti

Ložní povlečení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 384 421 111
Telefon: +420 384 420 506
E-mail: info@jahoda.net
WWW: www.jahoda.net

Kontaktní osoba

Miloslav Jahoda - Jednatel

Milada Jahodová - Jednatel

Mobil: +420 777 161 035
Další firmy v oboru

Miloslav Jahoda

Jsme český výrobce kvalitních oděvů volnočasových a sportovních oděvů zn. MORANGO. Zajišťujeme také prodej pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a doplňků. Na zakázku šijeme pracovní oděvy pro různá odvětví. Dodáváme ručníky a osušky v rámci hotelového programu do hotelů a penzionů. Šijeme kvalitní povlečení a prostěradla vysoké gramáže.

DENIOS s.r.o.

Nabízíme kompletní program pro skladování a bezpečné zacházení s nebezpečnými látkami, likvidaci a čištění. Nabízíme výrobu zařízení pro skladování na volném prostranství, skladování v budovách, sorbenty, tankovací stanice, sběrny použitého oleje, zařízení pro skladování plynových lahví, ohřívací a chladící komory a boxy a mnoho dalšího.

HOSPODÁŘSKÉ POTŘEBY s. r. o.

Nabízíme široký sortiment hospodářských potřeb. Prodáváme nástroje, nářadí pro zahrádkáře a zedníky, svářecí techniku, spojovací materiál, stavební chemii, ochranné pomůcky a různé mycí a desinfekční prostředky. V naší prodejně naleznete kvalitní zboží od prověřených výrobců, snažíme se vyhovět všem přáním a potřebám našich zákazníků, proto nabídku zboží neustále rozšiřujeme.