• Detail firmy

CENTRUM FOTO, spol. s r.o.

Základní popis

Fotografické služby. Fotografujeme ateliérové, exteriérové, reportážní i průkazové fotografie a upravujeme je dle potřeb zákazníka, pro různá použití.

Adresa

K Nedvězí 107
104 00 Praha 10 - Královice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25089919
DIČ:  CZ25089919

Výrobky, činnosti

Digitální fotoaparáty

Kontaktní údaje

Fax: +420 272 661 217
E-mail: centfoto@centfoto.cz
WWW: www.centfoto.cz

Kontaktní osoba

Michal Petržílka

Roman Chládek

Mobil: +420 603 440 439
E-mail: chladek@centrum.cz

Jan Hnilička - Jednatel

Další firmy v oboru

Dorian HANUŠ

Smyslem je pomoc zákazníkům v realizaci jejich přání a potřeb v oblasti dokumentární a reklamní tvorby. Potřebujete reportážní fotografie, výtvarnou či reklamní fotografii nebo videokatalog svých výrobků a služeb? Samozřejmě Vám nabízíme také reklamní a výukové videopořady, stejně jako reportáž či dokument z Vašich akcí. Video Vám natočíme a zpracujeme. Vše umíme zachytit i pod vodou.

MAT CLUB s.r.o.

Nabízíme pronájem kinosálu a restaurace. Kinosál i restaurace jsou vhodné pro soukromé i firemní akce, zajistíme i kompletní catering. Provozujeme půjčovnu DVD a Blu-ray disků s více než 2000 tituly.

René Volfík

Fotografujeme společenské, kulturní, politické, sportovní a firemní akce. Specializací firmy je především reportážní fotografie. Do našeho portfólia patří rovněž fotodokumentace výrobních procesů a drobné produktové fotografie. Nedílnou součástí poskytovaných služeb je fotografování svateb. Neváhejte nás kontaktovat! Vyfotíme Váš velký den k Vaší spokojenosti.