• Detail firmy

Centrum branných aktivit z.s.

Základní popis

Provoz organizace pro branné a sportovní aktivity dětí a mládeže.

Adresa

Krhov 147
687 74 Starý Hrozenkov

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  22693173

Výrobky, činnosti

Sportovní aktivity

Kontaktní osoba

Bc. Jakub Šimák - Ředitel

Mobil: +420 608 322 706

Radek Snopek

Mobil: +420 731 416 335
Další firmy v oboru

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.