• Detail firmy

CENTROPROJEKT GROUP a.s.

Základní popis

Nabídka projektových prací, výstaveb a rekonstrukcí aquaparků, koupališť, rehabilitačních zařízení, bazénů pro hotely a penziony, privátních bazénů.

Adresa

Štefánikova 167
760 30 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  1643541
DIČ:  CZ01643541

Výrobky, činnosti

Bazény

Kontaktní údaje

Telefon: +420 576 011 111
Telefon: +420 573 038 200
E-mail: ctp@centroprojekt.cz
WWW: www.centroprojekt.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Valkovič - Člen představenstva

Ing. Martin Drotár - Člen představenstva

Ing. Pavel Stráský - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

BELLATEX s.r.o.

Jsme česká výrobně-distribuční společnost s bytovým textilem. V naší nabídce naleznete nejrůznější textil do domácnosti, a to od ručníků, utěrek, polštářků, sedáků po kvalitní povlečení, prostěradla, přikrývky, koupelnové předložky. Dodáváme textil do hotelů a penzionů.

Václav Gracias - Zastřešení kruhových bazénů

Specializujeme se na výrobu a prodej různých zastřešení a práci s polykarbonátem. Dodáváme zastřešení atypická, na kulaté, kruhové bazény, zimní zahrady, přístřešky a další. V nabídce máme i jednokolejnicové zastřešení a podchůdné zastřešení. Pro nosné konstrukce využíváme nerezové profily opláštěné polykarbonátem. Vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.

Michal Kubíček

Naše společnost zajišťuje kompletní realizace bazénů včetně instalací filtračních technologií pro bazény a rybníčky. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou vířivých van, plastových septiků, jímek, samonosných plastových nádrží, vodoměrných šachet apod. Provádíme vyvložkování starých bazénů, jímek, septiků a nádrží. Dodáváme a montujeme do firem plastové odsávání, rozvody potrubí a jiné.