• Detail firmy

CENTRA CZ s.r.o.

Základní popis

Nabízíme práškové lakování, broušení či tryskání odlitků.

Adresa

Slatinky 96
783 42 Slatinky

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25567624
DIČ:  CZ25567624

Výrobky, činnosti

Povrchová úprava kovů

Kontaktní údaje

E-mail: centra@centrum.cz
WWW: www.centralutin.cz

Kontaktní osoba

Radomil Vrba - Jednatel

Mobil: +420 608 767 672
Další firmy v oboru

Ślusarstwo Ogólne Anna Jarosik

Naše společnost poskytuje služby, takže použitá technologie je uzpůsoben specificky v rámci projektu. Máme velký strojový park, který poskytuje celou řadu technologií využívaného pro služby, takže si můžete vybrat vhodné a nákladově nejefektivnější. Poskytujeme služby MIG techniky svařování, tato metoda se vyznačuje vysokou kvalitou a těsných spojů.

LIKAL, s.r.o. - poplastování

Zabýváme se povrchovou úpravou kovů poplastováním. Upravujeme zejména kluzné trny a kotevní tyče pro komunikaci, čímž se tyto prvky stávají odolnými proti korozi. Dále nabízíme povrchovou úpravu zemních a horninových kotev, pilotů, pilířů v oblasti styku se zeminou, tepelných přechodů, říms, chodníku, mostů, protihlukových clon, odvodňovacích žlabů a dalších prvků.

" TRIF " Zakład Ślusarsko Mechaniczny Janusz Kmiecik

Trif Společnost se specializuje na zpracování kovů. Tyto služby jsou poskytovány na univerzální stroj (soustruh, frezerka, mlýnek). Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou. Díky našim zkušenostem a zaměstnaní profesionálové zaručují vysokou kvalitu služeb a krátkodobé realizace. Můžete rychle provést některé neobvyklé.