• Detail firmy

Cenkonzult Tábor, s.r.o.

Základní popis

Provádíme oceňování, odhady, inženýrskou činnost, znalecké posudky potřebné pro daňové účely

Adresa

Rokycanova 904/29
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26084341
  • Služby

Výrobky, činnosti

Oceňování majetku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 255 755
Telefon: +420 381 251 223
E-mail: dvorakova@cenkonzult.cz
WWW: www.cenkonzult.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Dvořák - Jednatel

E-mail: dvorak@cenkonzult.cz

Pavla Dvořáková - Jednatel

E-mail: dvorakova@cenkonzult.cz
Další firmy v oboru

Ing. Kateřina Podhrázská - Účetnictví

Nabízíme kompletní účetní servis pro OSVČ, podnikatele i neziskové organizace v Jihočeském kraji a na Vysočině. Specializujeme se především na externí účetnictví, díky kterému svým klientům výrazně šetříme čas a náklady spojené s vedením účetnictví. Kromě účetních služeb zajišťujeme rovněž finanční analýzy, vypracování účetních vnitropodnikových směrnic nebo zastupování při jednání s úřady apod.

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.

INOMECH s.r.o.

Naše projekční kancelář působí v oboru strojírenství, průmyslové automatizace a mechatroniky s úzkým propojením na vědu a výzkum. Specializujeme se na projektování elektrických zařízení - průmyslová automatizace, obráběcí stroje, laboratorní přístroje, linky aj. Námi vyprojektované zařízení zapojíme a uvedeme do provozu. Poskytujeme outsourcingové služby. Více informací naleznete na www stránkách.