• Detail firmy

Čeněk Dlouhý

Základní popis

Společnost provozuje instalatérské práce v Brně a okolí. Dále i rozvody a opravy v domech a kanalizacích, instalace a výměny bojlerů, kotlů a radiátorů, odvoz starých přístrojů.

Adresa

Oblá 277/9
634 00 Brno - Nový Lískovec

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61431311
Rok založení:  1995
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- instalatérství a opravy, Rozvody a opravy v domech a kanalizacích. Provádí i instalace a výměny bojlerů, kotlů a radiátorů. Odvoz starých přístrojů.

Kontaktní údaje

E-mail: c.dlouhy@seznam.cz
WWW: dlouhy-instalater-brno.cz

Kontaktní osoba

Čeněk Dlouhý - Majitel

Mobil: +420 602 790 531
Další firmy v oboru

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.