• Detail firmy

CELLCON STEEL, s.r.o.

Základní popis

Výroba ocelových cellulárních nosníků, prodej trapézových samosvorných plechů, prodej a montáž lehkých hal. Dodávky staveb.

Adresa

Na Odbočce 235
541 02 Trutnov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24700592

Výrobky, činnosti

Dodávky staveb

Kontaktní osoba

Ing. Martin Míšek - Jednatel

Mobil: +420 774 944 999
E-mail: info@cellcon.cz
WWW: www.cellcon.cz
Další firmy v oboru

WORKS L & W GROUP s.r.o.

Hlavní činností společnosti je především výroba, montáž a demontáž ocelových konstrukcí, montáž a demontáž technologických zařízení, průmyslového potrubí, nádrží a další technicko-inženýrské služby. Zajišťujeme rovněž servisní opravy při odstávkách. Provádíme svářečské a zámečnické práce. Pro více informací navštivte webové stránky naší společnosti, kde naleznete i reference a fotogalerii.

Ivo Horák - SVH

Specializujeme se na strojírenskou výrobu, zpracování plechů a profilů, zakázkovou kovovýrobu a zámečnictví. Provádíme svařování hliníku, nerezu a oceli. Zajišťujeme dělení materiálu laserem a vodním paprskem.

ZÁMEČNICTVÍ Metlička a Zajíc, s.r.o.

Specializací firmy je konstrukční výroba pro zemědělství a stavebnictví. Provádíme zámečnické a klempířské práce, zabýváme se rovněž uměleckým kovářstvím. Vyrábíme ocelové konstrukce, vrata, brány, ploty, mříže, schody, zábradlí, gitterboxy a jiné zámečnické produkty dle požadavku zákazníka. Garantujeme vysokou kvalitu, dodržení sjednaných termínů a příznivé ceny. Na trhu působíme od roku 2000.