• Detail firmy

Celia-život bez lepku o.p.s.

Základní popis

Nabídka pomoci a podpory lidem nemocným celiakií.

Adresa

Nová Ves 198
463 31 Nová Ves

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27048861

Výrobky, činnosti

Pomoc nemocným lidem

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 109 343
E-mail: celia.zbl@seznam.cz

Kontaktní osoba

Helena Hýbnerová - Předseda představenstva

Jana Holubová - Člen představenstva

Vladimíra Hovorková - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOREJZOVÁ & SPOL., v.o.s.

Poskytujeme komplexní právní a poradenský servis v oblasti ochrany nehmotného majetku. Nabízíme profesionální zastupování v řízení o přihlášce vynálezu, užitných vzorů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Rovněž Vás zastoupíme v oblasti sporné agendy, autorskoprávních sporech, doménových sporech a také v jednání proti nekalé soutěži. Zpracujeme licenční smlouvy, franchisingové smlouvy apod.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.

ZOXÍ s.r.o. personální agentura

Naše česká firma ZOXÍ s.r.o. působí jako personální agentura. Orientujeme se na oblast Brno a Brno-venkov. Zajišťujeme zprostředkování pracovníků do provozu obchodů, skladů, výroby i úklidových služeb. Poskytujeme poradenství v oblasti personalistky a trhu práce.