• Detail firmy

Čegan a.s.

Základní popis

kovovýroba,stavební materiál,výroba z plastů,...

Adresa

Husova 35
664 51 Šlapanice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28353757
DIČ:  CZ28353757

Výrobky, činnosti

kovovýroba,stavební materiál,výroba z plastů,...

Kontaktní údaje

Telefon: 544 422 064
WWW: www.cegan.cz

Kontaktní osoba

Ing. Slavoj Čegan - Předseda představenstva

Ing. Tomáš Ornst - Ředitel

Eva Čeganová - Ředitel

Zařazení v katalogu

Pobočky

Čegan s.r.o.
Husova 1693/35
664 51 Šlapanice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

FINO-TRADE s.r.o.

Naše firma se dělí na dvě divize. Stavební divize staví v okolí Brna a po jižní Moravě všechny druhy pozemních staveb, zejména RD, firemní sídla, výrobní haly, komerční stavby atd. Poslední dobou se zaměřila na pasivní a nízkoenergetické stavby. Druhá naše divize vyrábí betonové zboží - ztracené bednění, zdicí tvárnice, příčkovky, stropní systém Trigon (skládané stropy), obrubníky a dlažby.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.