• Detail firmy

ČEFOS s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme služby v oblasti nakládání s odpady, skládky odpadů a transportu komunálního odpadu. Pronajímáme velkoobjemové kontejnery.

Adresa

Pertoltice 77
464 01 Frýdlant v Čechách

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25047507

Výrobky, činnosti

Podnikání v oblasti nakládání s odpady

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 312 109
Mobil: +420 603 833 595
Fax: +420 482 312 109
E-mail: cefos@cefos.cz
WWW: www.cefos.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Kopecký - Jednatel

Roman Rund

Ladislav Rund - Jednatel

Další firmy v oboru

ECO PLASTICS s.r.o.

Naše společnost, již od svého vzniku v roce 2007, zajišťuje komplexní služby v oblasti ekologické likvidace a recyklace plastového odpadu. Zabýváme se výkupem plastového odpadu a prodejem plastové drtě. Vykupujeme technologický plastový odpad jak z výroby, tak i vyseparovaný komunální odpad, jako jsou PET lahve a jiné plastové nádoby. Vystavíme Vám doklad o ekologické likvidaci.

GZ Metal s.r.o.

Zabýváme se zpracováním drahých kovů a slitin. Věnujeme se výkupu a prodeji investičního zlata a stříbra. Nakládáme s materiály s obsahem drahých kovů a přepracováváme materiál. Odkupujeme elektronický materiál.

LUTOMA s. r. o.

Nabízíme výkup a prodej nevyužitých zásob průmyslového charakteru, nářadí, nástrojů, strojů, zařízení a různých zásob. Prodáváme svěráky, profilové nůžky, vysekávací lis, vlnitý plech, signovačky, bazénovou chemii a různé elektrické nářadí. Specializujeme se na výkup kovů, materiálu z tvrdokovu a drahých kovů. Provádíme likvidace kovových odpadů.