• Detail firmy

CEDEKO CZ, a.s.

Základní popis

Česká investiční společnost specializující se na investice do českých průmyslových podniků. Mezi hlavní oblasti investic patří strojírenský a papírenský průmysl a společnosti poskytující služby v těchto segmentech.

Adresa

28. října 1727/108
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25889397
DIČ:  CZ25889397
Rok založení:  2001
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- investiční společnost specializující se na investice do českých průmyslových podniků.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 597 582 867
E-mail: info@cedeko.cz
WWW: www.cedeko.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Pastrňák - Předseda představenstva

Mobil: +420 733 320 494

Ing. Václav Pastrňák - Člen představenstva

Ing. Barbara Holšánová - Člen představenstva

Další firmy v oboru

D.I.S.-FIN s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti vytěžování a realizace informací, sloužících k zajištění bezpečnosti - ochraně informací, majetku a osob. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, odkup pohledávek, zajištění majetku, prověření osob a vyhledávání osob.

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

AKUS, s.r.o.

Věnujeme se externímu i internímu účetnictví, zpracování mezd, účetní supervizi a další. Poskytujeme poradenství v oblasti investic do fyzického zlata a stříbra, financí, stavebního spoření nebo rozložení osobního portfolia. Nabízíme individuální přístup a zaměřujeme se na malé a střední firmy.