• Detail firmy

Cedea, s.r.o.

Adresa

U silnice 51
751 24 Lýsky - Přerov IX

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64088537

Výrobky, činnosti

Výroba modelů z plastelíny a pryskyřic

Měření modelů, stavba prototypů, výroba karbonových komponent. Internetový obchod uhlíkovými komponenty na motocykly

Kontaktní údaje

Telefon: 608 723 088
E-mail: sales@cedea.cz
WWW: www.cedea.cz

Kontaktní osoba

Mgr.A. Jaroslav Fuksa - Jednatel

Telefon: 603 266 784
E-mail: cedea@cedea.cz
Další firmy v oboru

Glanzstoff - Bohemia s.r.o.

Zabýváme se výrobou viskózových vláken pro využití v různých odvětvích průmyslu. Zajišťujeme textilní viskózová vlákna, nehořlavá viskózová vlákna či technická viskózová vlákna. Výrobu viskózových vláken realizujeme především z celulózy. Rovněž se zaměřujeme na produkty z pryžového materiálu a technické zpevňující materiály. Provádíme konvertování vláken. Více informací naleznete na našem webu.

ART PLAST

Jsme firma specializující se na výrobu modifikovaných plastových granulí na bázi polymerů, jako je PP, PA6, PA6.6, PET, ABS a další. Vyrábíme granule z polymerů primární a recyklované. Jsme také výrobcem plastových sedaček na stadiony (PP, PA6), jakož i specializovaných technických textilií z PP s trvalými antistatickými vlastnostmi.

ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o.

Provádíme pogumování kol a válců černou, světlou a pěnovou pryží s různou tvrdostí i broušeným povrchem. Zabýváme se výrobou konfekčních membrán na konfekčních strojích na výrobu pneumatik. Nabízíme lisování výrobků z pryže ve vulkanizačním lisu 800x800, broušení gumových válců a opravy hadicových ventilů.