• Detail firmy

ČECOMET, společnost s ručením omezeným

Základní popis

Naše společnost je schopna provádět likvidace technologických celků a zařízení. Při demolicích a likvidaci nebezpečných odpadů úzce spolupracujeme se společností, zabývající se likvidací nebezpečných odpadů.

Adresa

Staniční 1519/1
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62361015

Výrobky, činnosti

Zpracování kovového odpadu

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 764 883
E-mail: cecomet@cecomet.cz
WWW: www.cecomet.cz

Kontaktní osoba

Jan Hájek - Jednatel

Ing. Jaromír Gongol - Jednatel

Další firmy v oboru

KOMEX trade s.r.o.

Společnost zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Specializujeme se na přepravu kontejnerů nákladními vozy. Rovněž provádíme přepravu dodávkovými vozidly. U nás možnost likvidace odpadu ze stavebních činností. Výkup kovového odpadů, barevných kovů. Ekologická likvidace autovraků, včetně odvozu zdarma. Prodej štěrku, kameniva, strusky a dalších. Více na našich www.

ARCIMPEX s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej veškerého hutního a svařovacího materiálu. Realizujeme tvarové pálení na CNC stroji a výrobu výpalků z ocelových plechů. Provozujeme velkoobchod s hutním materiálem, vykupujeme železný šrot. Našimi zákazníky jsou společnosti zejména z výrobního, hutního a obchodního odvětví.

Uniwaste Eco, s.r.o.

Zajišťujeme odstranění odpadů, přepravu odpadů nebo ukládání stavebních odpadů. Specializujeme se na likvidaci nebezpečného odpadu a nabízíme možnost provedení analýzy odpadů nebo odebrání vzorků odpadů akreditovanou laboratoří. Zaměřujeme se na průmyslové odpady a všechny druhy odpadů vzniklé výrobní činností.