• Detail firmy

CEBYT, a. s.

Základní popis

CEBYT, a.s. zajišťuje technickou i administrativní správu nemovitostí. Svoje kapacity nabízíme majitelům nemovitostí i společenstvím vlastníků, zajistíme i správu areálů firem. Více informací na www.cebyt.cz

Adresa

Ostrovní 222/8
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27366588
DIČ:  CZ27366588
  • Služby

Výrobky, činnosti

Technická správa nemovitostí

zajištění údržby, revizí, techn. zhodnocení nemovitostí, úklidu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 409 212
E-mail: sprava@cebyt.cz
WWW: www.cebyt.cz

Kontaktní osoba

Ing. Iva Mandová - Člen představenstva

E-mail: mandova@cebyt.cz

Ing. Lenka Hrdonková - Člen představenstva

E-mail: hrdonkova@cebyt.cz
Další firmy v oboru

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.