• Detail firmy

Cebco Limited s.r.o.

Základní popis

Návrh a výroba silnoproudých rozvaděčů do 3000A, Rozvaděče MCC (separované, pevné, výsuvné, plug-in), Rozvaděče MaR a ASŘ, Zakázková výroba atypických skříní a pultů , Dodávka nerezových skříní IP66 , IP69K, Dodávka modulárních skříní.

Adresa

Vendryně 635
739 95 Bystřice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28587308

Výrobky, činnosti

Rozvaděče

Kontaktní osoba

Tomáš Lazar - Jednatel

Mobil: 774 222 138
E-mail: tomas.lazar@cebco.cz
WWW: www.cebco.cz
Další firmy v oboru

QSDATA

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti snímačů a tiskáren čárových kódů. Dodáváme systémy čárových kódů, RFID, tiskárny, snímače, přenosné terminály pro sběr dat včetně spotřebního materiálu, jako jsou etikety, barvící pásky TTR, textilní visačky a mnoho jiného. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.

ČÍŽ Dalibor

Již téměř 25 let zajišťujeme prodej a servis měřící a regulační techniky SIEMENS. Nabízíme komplexní služby, od projektování řídících systémů MaR, přes jejich instalaci a uvedení do provozu, až po technikou pomoc a poradenství. Součástí poskytovaných služeb je rovněž programování pro regulátory UNIGYR a DESICO PX. Servis zajišťujeme nonstop.

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.