• Detail firmy

CDS CZ s.r.o.

Základní popis

Společnost CDS CZ s.r.o. nosným programem naší firmy je vývoj, implementace a servis monitorovacích zařízení určené pro silniční a kolejová vozidla.

Adresa

Ostravská 746/17
733 01 Karviná - Fryštát

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26835312

Výrobky, činnosti

Navigační systémy vozidel

výroba, vývoj, instalace a servis zařízení pro měření spotřeby pohonných hmot a on-line sledování vozidel pomocí GPS s přenosem dat GPRS.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 325 495
Mobil: +420 608 774 262
Fax: +420 596 311 292
WWW: www.cdscz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Wilczek - Jednatel

Ing. Radomír Suchanek - Jednatel

Mobil: +420 608 100 550
Další firmy v oboru

ČÍŽ Dalibor

Již téměř 25 let zajišťujeme prodej a servis měřící a regulační techniky SIEMENS. Nabízíme komplexní služby, od projektování řídících systémů MaR, přes jejich instalaci a uvedení do provozu, až po technikou pomoc a poradenství. Součástí poskytovaných služeb je rovněž programování pro regulátory UNIGYR a DESICO PX. Servis zajišťujeme nonstop.

QSDATA

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti snímačů a tiskáren čárových kódů. Dodáváme systémy čárových kódů, RFID, tiskárny, snímače, přenosné terminály pro sběr dat včetně spotřebního materiálu, jako jsou etikety, barvící pásky TTR, textilní visačky a mnoho jiného. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.