• Detail firmy

CD Grant, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme Vám kompletní zabezpečení celních služeb při vývozu a dovozu zboží do a ze států mimu EU, mezi státy EU (Intrastat), při celním řízení v Praze a vyhotovení dokladů s odesláním na celnici pro celou ČR (projednáváte si sami).

Adresa

Veverkova 1343/1
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64792340
DIČ:  CZ64792340

Výrobky, činnosti

Poradenství - zabezpečení celních služeb.

Kontaktní údaje

Fax: 498 500 278
E-mail: info@cd-grant.cz

Kontaktní osoba

Martin Prouza - Jednatel

Telefon: 498 500 278
E-mail: info@cd-grant.cz
Další firmy v oboru

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

Koordinátor BOZP - Barbora Jurčovská

Má nabídka zahrnuje službu odborně způsobilého koordinátora BOZP na staveništi, jak pro přípravné fáze projektů, tak pro samotnou realizaci stavby, včetně zpracování Plánu BOZP. Činnosti KOO BOZP se aktivně věnuji již od roku 2009. Pro podrobnější informace o mně, prosím navštivte mé webové stránky. V případě jakýchkoli dotazů mne neváhejte kontaktovat.