• Detail firmy

CCT, s.r.o.

Základní popis

Prodej, montáž, údržba a servis v oblasti telekomunikací a datových sítí. Nabídka strukturovaných kabeláží a optických datových sítí.

Adresa

Naskové 1100/3
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28181077

Výrobky, činnosti

servis v oblasti telekomunikací a datových sítí

Prodej, montáž, údržba a servis v oblasti telekomunikací a datových sítí. Nabídka strukturovaných kabeláží a optických datových sítí.

Kontaktní osoba

Radek Šimůnek - Jednatel

Telefon: +420 257 210 385
Mobil: +420 602 474 352
E-mail: simunek@cct.cz
WWW: www.cct.cz
Další firmy v oboru

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.