• Detail firmy

ČBS SEVEN s.r.o

Základní popis

Fyzická ostraha majetku.

Adresa

29
411 15 Třebívlice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24191680
DIČ:  CZ 24191680

Výrobky, činnosti

Fyzická ostraha objektů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 465 663
Fax: +420 416 531 163
E-mail: cbs.seven@seznam.cz
WWW: www.cbs-seven.cz

Kontaktní osoba

Jan Novák

Mobil: +420 731 110 365
E-mail: cbs.seven@seznam.cz

Jaroslav Ševela - Jednatel

Další firmy v oboru

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.

Micron Praha, s.r.o.

Služby v oblasti ekologie, ochrany životního prostředí a odpadového hospodářství se zaměřením zejména na průmysl. Zajišťujeme recyklaci a likvidaci nebezpečných odpadů, zneškodňování biologických odpadů, provádíme revize a čištění odpadních nádrží, vložkování nádrží, opravujeme a rekonstruujeme zařízení olejového hospodářství atd. K provádění těchto činností vlastníme všechna potřebná osvědčení.

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.