• Detail firmy

Cati spol. s r.o.

Základní popis

Společnost nabízí kompletní spektrum služeb pro malé i velké firmy. Vše týkající se požární ochrany a bezpečnosti práce (poradenství, posudky, požární zprávy, projektová dokumentace, vedení dokumentace, školení).

Adresa

Straškov-Vodochody 84
411 84 Straškov - Vodochody

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25408909
DIČ:  CZ25408909
Rok založení:  1999
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- zpracovávání a vedení kompletní dokumentace PO, školení vedoucích pracovníků a zaměstnanců, provádění pravidelný požárních prohlídek, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 277 483
E-mail: te.havlova@gmail.com
WWW: cati-sro.cz

Kontaktní osoba

Jana Tymichová - Jednatel

Ing. František Tymich

Telefon: +420 416 838 341
Mobil: +420 777 868 996
E-mail: f.ty@tiscali.cz

Tereza Havlová

Mobil: +420 777 277 483
E-mail: te.havlova@gmail.com
Další firmy v oboru

BP A PO SERVIS , spol. s r.o.

Zabezpečujeme služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Postaráme se o komplexní řešení služeb v prevenci rizik a dohlédneme na revize technických zařízení. Zajistíme odborné školení elektrikářů, řidičů motorových vozíků a další dle Vašich konkrétních požadavků. Nabízíme individuální přístup k Vašim konkrétním požadavkům a případné zastoupení při jednání s kontrolními orgány.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.