• Detail firmy

CATERING INFINITO s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme catering pro firemní akce, stejně tak obstaráváme cateringové služby také pro soukromé večírky a rodinné párty, nejrůznější prezentace či oslavy, bankety, svatby, plesy, rauty, koktejly, konference, semináře, nadstandardní servis.

Adresa

Obřanská 129
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28352521
DIČ:  CZ28352521
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Catering

Nabízíme catering na nejvyšší úrovni. Zajistíme galavečeře, koktejlové párty, svatby, firemní akce a další oslavy. Náš catering má letitou tradici.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 777 819
E-mail: catering@cateringinfinito.cz
WWW: www.cateringinfinito.cz

Kontaktní osoba

Zuzana Dufková

Igor Halamka - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LAHŮDKY BRNO s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a prodej zboží delikatesního zaměření. Naše zboží je čerstvé a vybírat můžete z chlebíčků, obložených mís, salátů, zákusků a jiných lahůdek, které můžete využít jako pohoštění pro hosty, různé firemní večírky a akce, svatby a jiné významné životní události. Nabízíme rozvoz lahůdek po Brně a okolí. Při objednávce nad 1000 Kč je rozvoz po Brně ZDARMA.

Hotel Brno Bobycentrum ****

Hotel Brno Bobycentrum **** se nachází pouhých 10 minut od centra Brna. Nabízí 140 pokojů různého typu včetně prezidentského apartmá a množství prostor pro pořádání kongresů, večírků, svateb a jiných společenských či firemních akcí. Nechybí zázemí pro volný čas, sportovní aktivity - bowling, squash, motokáry, pro relax kadeřnictví, thajské masáže a další hotelové služby.

Marcová Petra - Lahůdka Brno

Vyrábíme především chlebíčky, minichlebíčky, jednohubky a kanapky, obložené mísy, obložené talíře, zeleninové saláty a produkty hodící se na rauty. Dodáváme vždy čerstvě udělané výrobky z kvalitních surovin.