• Detail firmy

CATCH EXCEPTION s.r.o.

Základní popis

CATCH EXCEPTION s.r.o. je pokroková společnost, zabývající se programováním. Pro vývoj našich aplikací používáme moderní metodiky zajišťující rychlý vývoj a co nejjednodušší obsluhu aplikací. Námi napsaný software poroste spolu s Vaší firmou.

Adresa

Kubelíkova 1224/42
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24279323
DIČ:  CZ24279323
Rok založení:  2012
Počet zaměstnanců:  2
  • Služby

Výrobky, činnosti

Webové informační systémy pro řízení firem

Navrhneme a vytvoříme systém podle požadavků Vaší firmy. Ušetří Vám čas, lidi a peníze. Poběží na počítačích, mobilech i tabletech.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 127 662
E-mail: info@catchexception.cz
WWW: www.catchexception.cz

Kontaktní osoba

Jan Havel - Jednatel

Mobil: +420 604 127 662
E-mail: jan.havel@catchexception.cz
Skype: kuloun1
Další firmy v oboru

TESUR - technologické linky, sušení a regulace s.r.o.

Naše společnost se zabývá vývojem a výrobou technologických linek, sušáren a průmyslových vlhkoměrů. Objednejte si u nás sušárnu na míru a my Vám ji dopravíme až na určenou adresu.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.