• Detail firmy

Cassiopeia Consulting, a.s.

Základní popis

Prodej čisticích prostředků značky Star brite a kotvících lan a příslušenství značky Mastrant. Ekonomické poradenství a kalkulace.

Adresa

Vlastina 889/23
161 00 Praha 6 - Liboc

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25174576
DIČ:  CZ25174576
  • Služby

Výrobky, činnosti

Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje

Kontaktní údaje

E-mail: info@cassiopeia.cz
WWW: www.cassiopeia.cz

Kontaktní osoba

Martin Huml - Člen představenstva

Mobil: +420 603 420 073

Jana HUMLOVÁ - Člen představenstva

Mobil: +420 777 079 591
Další firmy v oboru

TH.data a.s.

Nabídka zpracování daní, účetnictví a mezd. Poskytujeme odborné poradenství oblasti účetnictví, daní, ekonomiky a personalistiky. Zajišťujeme i komunikaci v AJ a RJ.

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.

Oskar Hahn Agency s.r.o.

Umělecká agentura - uspořádáme pro Vás jakoukoliv kulturní akci, koncert, divadlo, firemní party či oslavu. Zajistíme vystoupení populárních umělců. Zprostředkujeme koncert nebo hostování umělců dle Vašich požadavků, včetně ozvučení a osvětlení kvalitní technikou. Nabízíme produkci reklamních kampaní, televizních programů, festivalů či koncertních turné. Jsme partnerem DIVADLA BROADWAY, a.s.