• Detail firmy

Kateřina Praxová MVDr.

Základní popis

Eshop Časkrmení.cz nabízí kvalitní krmení nejen pro psy a kočky. Granule a ostatní krmiva jsou z 90% skladem.Posíláme věrnostní dárečky. Za pouhou registraci na stránkách můžete získat další dárky zdarma. Využijte potenciál našeho obchodu.

Adresa

Dašická 249
530 03 Bílé Předměstí

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88014673

Výrobky, činnosti

krmení nejen pro psy a kočky

Kontaktní údaje

E-mail: praxovak@centrum.cz
WWW: www.caskrmeni.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Praxová, MVDr. - Majitel

Mobil: +420 776 527 827
E-mail: praxovak@centrum.cz
Další firmy v oboru

AGROFRUCT a.s.

Velkoobchodní prodej zemědělských produktů. Pronájem skladovacích prostor. Docílili jsme ekologického hospodářství. Zavedli jsme systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Rozšířili jsme skladové prostory pro zemědělské i nezemědělské produkty s nepřetržitým provozem, abychom vyhověli požadavkům zákazníka. Vsázíme na kvalitu a stabilitu poskytovaných služeb.

Robert JECH s.r.o.

Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme plachtové párty stany a stánky, mobilní přístřešky, haly, hangáry, kravíny, seníky, slunečníky, autoplachty, kryty, trampolíny, vodní skluzavky, vaky na vodu, potraviny, hnojiva. Vyvíjíme a vyrábíme vratové rolovací plachtové systémy. Oplášťujeme pergoly, altány, terasy, garážová stání, bazény, jímky, lodě. Šijeme hrací sestavy, bazénky, sedací a relaxační vaky.

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.