• Detail firmy

ČAS STAVITELSTVÍ Bečváry, s.r.o.

Základní popis

Stavební práce

Adresa

Bečváry čp. 193
281 43 Bečváry

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27138747

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: www.cas-stavit els tvi .cz
E-mail: cabelka.cas@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Čabelka - Jednatel

Telefon: +420 602 250 179

Pobočky

Jan Čábelka
areál ZAS Bečváry
281 43 Bečváry

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.