• Detail firmy

CARTRIO CZ s.r.o.

Základní popis

prodej autopříslušenství, imobilizérů, autoalarmů, centrálního zamykání a doplňků. Nabídka GPS navigací, měničů napětí, parkovacích senzorů, obalů,

Adresa

Novoveská 101/27
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28589432

Výrobky, činnosti

Zabezpečení aut proti odcizení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 800 101 021
Telefon: +420 596 639 263
Mobil: +420 603 530 820
E-mail: kaspocar@volny.cz
WWW: www.ab-autodoplnky.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Světlík - Jednatel

Taťána Žídková - Jednatel

Ivo Žídek - Jednatel

Další firmy v oboru

Martin Suszka

Poskytujeme veškeré elektroinstalační práce a kompletní elektroinstalace bytů a bytových společenství. Provádíme rekonstrukce rozváděčů, elektroúdržbu bytového fondu, montáže zabezpečovacích systémů, zjištění poruch a opravy elektrických zařízení, odstranění porevozních závad apod. Rovněž se zaměřujeme se na realizace a montáž hromosvodů v souladu s platnými normami.

Jan Vrbica

Zabýváme se revizemi elektra, hromosvodů, nářadí, spotřebičů, hromosvodů, ale i zařízení v objektech s nebezpečím výbuchu E2B. Provádíme opravy porevizních závad.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.