• Detail firmy

CAROVACO s.r.o.

Základní popis

Nabízíme marketingové a outsourcingové služby v oblastech FMCG, obchodu, marketingu, průzkumu trhu, modelingu a komparzu, založení a správy e-shopů.

Adresa

Toužimská 588/70
197 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24836630

Výrobky, činnosti

Grafický design.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 628 001
Telefon: +420 283 881 046
WWW: www.carovaco.com

Kontaktní osoba

Daniel Masopust - Jednatel

Mobil: +420 737 263 647
E-mail: daniel.masopust@carovaco.com
Další firmy v oboru

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.