• Detail firmy

Carnifex s.r.o.

Základní popis

Specializujeme na realizaci zakázek nacházejících se především ve výškách,nad volnou hloubkou. Práce provádíme dle náročnosti zakázky za pomocí horolezecké a speleologické techniky,závěsných plošin,lešení, žebříků či mobilní vysokozdvižné plošiny.

Adresa

Předvoje 449/32
162 00 Praha 6 - Střešovice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24143898
DIČ:  CZ24143898

Výrobky, činnosti

Práce ve výškách

Kontaktní údaje

E-mail: info@carnifex.cz
WWW: carnifex.cz

Kontaktní osoba

Jiří Hrabě - Jednatel, Generální ředitel

Telefon: +420 733 294 064
E-mail: info@carnifex.cz

Jiří Izák - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.

Mužík a syn, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž ocelových konstrukcí, výtahových šachet, jeřábových drah, vodních atrakcí a tobogánů, drobných zámečnických výrobků, zábradlí apod. Provádíme revitalizace panelových domů.