• Detail firmy

CARNERO CZECH s.r.o.

Základní popis

Horský penzion na hranici NP Šumava a 50m od sjezdovky Samoty, nabízí ubytování v komfortních pokojích s vlastním soc. zařízením, TV, SAT a balkonem.

Adresa

Květinová 128/10
322 00 Plzeň - Křimice

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26356759
DIČ:  CZ26356759

Výrobky, činnosti

Horský penzion

Kontaktní údaje

Telefon: +420 378 602 424
Mobil: +420 776 776 424
E-mail: info@uberanu.cz
WWW: www.uberanu.cz

Kontaktní osoba

Jiří Beran - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

LIPOVKA hotel lesní restaurace

Hotel LIPOVKA se nachází v klidném prostředí uprostřed lesa 13 km od Plzně. Nabízíme ubytování ve 12-ti pokojích a další prostory vhodné pro svatební hostiny, rauty semináře a školení. K dispozici je letní zahrada, gril a venkovní bar. Hotel je vyhlášený svou kuchyní. Těšíme se na Vaši návštěvu!