• Detail firmy

CARMAN-DOORS, s.r.o.

Základní popis

Dřevozpracující závod a pilařský provoz nabízí široký sortiment služeb. Věnujeme se zpracování listnatého a jehličnatého dřeva k prodeji, vyrábíme interiérové dveře, dřevěné fasády a masivní podlahy. Zabýváme se výstavbou rodinných i bytových domů.

Adresa

Vřesinská 129/9
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27764460
DIČ:  CZ27764460
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výstavba rodinných a bytových domů.

Výstavba rodinných a bytových domů. Stavíme zděné domy, montované dřevostavby. Stavební služby pro Českou republiku i zahraničí. Rodinné domy na klíč.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 051 051
Mobil: +420 731 114 926
E-mail: carman.poruba@carman.cz
WWW: www.carman.cz

Kontaktní osoba

Otakar Ďurďa - Jednatel

Další firmy v oboru

RUBING s.r.o.

Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí a opláštění, energetických zařízení, technického zařízení budov nebo stabilního hasící zařízení. Provádíme ohýbání hadovitých systémů.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.