• Detail firmy

Carloc, s.r.o.

Základní popis

Jsme poskytovatelem služeb v oblasti satelitního vyhledávání a monitorování vozidel. Umožňuje vyhledat odcizené vozidlo v ČR i zahraničí. Každý klient má možnost vlastní lokalizace prostřednictvím webové aplikace.

Adresa

Dopraváků 723
184 00 Praha 8 - Dolní Chabry

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27386210

Výrobky, činnosti

Vyhledávaní odcizených vozidel v ČR i zahraničí.

Jsme poskytovatele služeb v oblasti satelitního vyhledávání a monitorování vozidel.Každý klient má možnost vlastní lokalizace prostřednictvím aplikace

Kontaktní údaje

E-mail: info@carloc.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Müler - Jednatel

Telefon: 222 731 420
Mobil: 602 662 266
Mobil: 731 708 000
Fax: 222 731 421
E-mail: info@carloc.cz
WWW: www.carloc.cz
Další firmy v oboru

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

M connections, s.r.o.

Poskytujeme služby požární ochrany a dodávky protipožárního zabezpečení. Nabízíme připojení PCO pro hasičské záchranné sbory, klíčové trezory požární ochrany, elektrické požární signalizace, okamžitý výjezd hasičské techniky, požární dozor, posouzení požárního rizika a požární zabezpečení staveb, dodávku protipožární technologie a systémů - elektrické požární a zabezpečovací signalizace a další.