• Detail firmy

CARGO MORAVA, s.r.o.

Základní popis

Poskytování služeb v mezinárodní a vnitrostátní nákladní přepravě.

Adresa

Švabinského 1700/4
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25886401
  • Služby

Výrobky, činnosti

Mezinárodní a vnitrostátní nákladní přeprava

Kontaktní údaje

Telefon: +420 591 126 600
E-mail: ostrava@cargomorava.cz
WWW: cargomorava.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marek Böhm, MBA - Jednatel

Telefon: +420 591 126 600

MIROSLAVA GAWLASOVÁ - Jednatel

RADIM KOTRLA - Jednatel

Další firmy v oboru

JC TRANS, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní dopravní a spediční služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy. Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu nákladu, přepravu luxusními autobusy, vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob, speciální nákladní dopravu a mnoho dalšího. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s cílem splnit konkrétní požadavky.

1. RTA spedice, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy a zasilatelství. Disponujeme vlastním vozovým parkem a našim klientům poskytujeme bezplatný poradenský servis pro zajištění optimálních možností realizace jejich přepravních požadavků.

KOMEX trade s.r.o.

Společnost zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Specializujeme se na přepravu kontejnerů nákladními vozy. Rovněž provádíme přepravu dodávkovými vozidly. U nás možnost likvidace odpadu ze stavebních činností. Výkup kovového odpadů, barevných kovů. Ekologická likvidace autovraků, včetně odvozu zdarma. Prodej štěrku, kameniva, strusky a dalších. Více na našich www.