• Detail firmy

Čarek Interier

Základní popis

Zakázková výroba nábytku. Vyrábíme kuchyňské linky včetně spotřebičů všech značek. Vestavěné skříně, interiéry, obýváky, ložnice, šatny, vše z materiálu lamino, dýha, masiv. Děláme grafické návrhy a zaměření.

Adresa

Dr. Mareše 370
387 73 Bavorov

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69539162

Výrobky, činnosti

zakázková výroba nábytku.

Vyrábíme kuchyňské linky včetně spotřebičů všech značek. Vestavěné skříně, interiéry, obýváky, ložnice, šatny, vše z materiálu lamino, dýha, masiv.

Kontaktní údaje

E-mail: truhlarstvi.carek@email.cz
WWW: www.carek-interier.cz

Kontaktní osoba

Jiří Čarek - Jednatel

Mobil: 602 435 342
Další firmy v oboru

Truhlářství - Samec

Provozujeme zavedené truhlářství v Táboře. Vyrábíme nábytek na zakázku z masivního dřeva a lamina, a to se včetně atypického nábytku nestandardních rozměrů. Využíváme 3D program k plánování výroby. Zaměřujeme se i na další lokality, zejména Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj.

Michal Zadražil

Zakázková truhlářská výroba. Naší doménou jsou především interiérové a vchodové dveře z masivu. Dále vyrábíme špaletová okna, schody, kuchyňské linky, vestavěné skříně, postele, noční stolky a jiný nábytek na míru, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Garantujeme kvalitně odvedenou práci - spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte si i vy jedním z nich!

Truhlářství U Mlejna

Zabýváme se výrobou dřevěného nábytku na zakázku. Nabízíme zhotovení vestavěných skříní, postelí, dveří vč. obložek, kuchyní, schodišť, kancelářského nábytku a dalších dřevěných výrobků.