• Detail firmy

Cardboard s.r.o.

Základní popis

Výroba vlákniny, lepenky a obalů.Balicí papír, strojní a slepované lepenky,Přepravní krabice a obaly ,Přířezy, proložky, mřížky a ochranné rohy.

Adresa

tř. Tomáše Bati 1661
765 02 Otrokovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28268253
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba vlákniny, lepenky a obalů.

Balicí papír, strojní a slepované lepenky,Přepravní krabice a obaly ,Přířezy, proložky, mřížky a ochranné rohy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 662 100
Telefon: 577 662 100
Fax: 577 662 105
E-mail: kolobal@volny.cz
WWW: www.cardboard.cz

Kontaktní osoba

Karel Klenovský - Jednatel

Telefon: +420 577 662 205
Další firmy v oboru

Techlep

Zabýváme se velkoobchodním prodejem technických lepenek, které mají široké využití v mnoha průmyslových odvětvích. Používají se např. na výrobu: obalů, kancelářských složek, podložek, nábytku apod., nepostradatelné jsou rovněž při výrobě transformátorů. Technické lepenky dodáváme jako polotovar, ale i jako finální výrobek, především jako kancelářské složky, výseky či přířezy.

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.

BOX Logistic Czech s.r.o.

BOX Logistic Czech s.r.o. - výroba a distribuce obalů z papíru, lepenky, voštinových desek a polystyrenu. Dodáváme voštinové desky, papírové výplně a fixace, papírové panely, obaly z vlnité lepenky, ochranné papírové rohy, papírové dutinky, bublinkovou fólii, vlnitou lepenku v rolích a další.