• Detail firmy

Cardboard s.r.o.

Základní popis

Výroba vlákniny, lepenky a obalů.Balicí papír, strojní a slepované lepenky,Přepravní krabice a obaly ,Přířezy, proložky, mřížky a ochranné rohy.

Adresa

tř. Tomáše Bati 1661
765 02 Otrokovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28268253
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba vlákniny, lepenky a obalů.

Balicí papír, strojní a slepované lepenky,Přepravní krabice a obaly ,Přířezy, proložky, mřížky a ochranné rohy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 662 100
Telefon: 577 662 100
Fax: 577 662 105
E-mail: kolobal@volny.cz
WWW: www.cardboard.cz

Kontaktní osoba

Karel Klenovský - Jednatel

Telefon: +420 577 662 205
Další firmy v oboru

Techlep

Zabýváme se velkoobchodním prodejem technických lepenek, které mají široké využití v mnoha průmyslových odvětvích. Používají se např. na výrobu: obalů, kancelářských složek, podložek, nábytku apod., nepostradatelné jsou rovněž při výrobě transformátorů. Technické lepenky dodáváme jako polotovar, ale i jako finální výrobek, především jako kancelářské složky, výseky či přířezy.

LBT Group, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a dodávku přepravních a skladovacích obalů dle požadavků klienta. Nabízíme přepravní papírové obaly, přepravní obaly ze dřeva, fóliové obaly, lepenkové obaly, obalové materiály z plastu či obaly s pěnovou výplní. Realizujeme návrhy obalů a obalového materiálu. Poskytujeme doplňkové služby přidané hodnoty: logistické služky, kompletace a balení zboží.

'' DANCZAR '' Cezary Jasiaczyk

Máme téměř 10 let zkušeností v oblasti výroby 3 a 5-vrstvou obalového cukrovinek, která se specializuje také při výkonu výrobků z kartonu, lepenky a papírových tašek s potiskem. Doporučujeme řešení plně organické, ozdobné kartonové krabice a tašky s potiskem, které poskytují dokonalou podporu různých reklamních kampaní.