• Detail firmy

Carbostar

Základní popis

Carbostar je dodavatel uhlí, koksu a jiných tuhých paliv. Společnost je situována na severní Moravě. Tuhá paliva doáváme za přijatelné ceny a v krátkých dodacích termínech. Dodáváme jak velkoobchodně tak pro domácnosti.

Adresa

Na Mexiku 621
747 22 Dolní Benešov

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66720304

Výrobky, činnosti

uhlí, koks a tuhá paliva

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@carbostar.cz
WWW: www.carbostar.cz

Kontaktní osoba

Jan Krzywoň - Majitel

Telefon: 733 570 772
E-mail: obchod@carbostar.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Polské uhlí, a.s.

Specializujeme se na prodej a nákup černého koksovatelného a energetického uhlí, tříděného uhlí i energetického prachu vyprodukovaného v Polsku. Zajišťujeme prodej certifikovaných pryžových výrobků - kanálové mříže pryžové, bezpečnostní prvky pryžové, gumové obaly, podklady do stájí apod.

Brikety - Štěrba

Specializujeme se na výrobu a prodej dřevěných ekologických briket technologií společnosti RUF. Tato technologie (1 kg briket = 1% popela) zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou dobu hoření. Piliny lisujeme do kvádru o rozměru 150x65x70 mm. Výhodou dřevěných briket je skvělá skladnost a využití pro většinu topenišť. Ceník briket naleznete na našich www stránkách. V případě dotazů nás kontaktujte.

Marek Bortlík - TO.MA.

Zajišťujeme výrobu a prodej dřevěných briket a pelet. Dodáváme brikety a pelety pro všechny druhy topení na dřevo - pro automatické kotle, kachlová kamna, kuchyňské sporáky nebo otevřené krby. Zajišťujeme hostinskou činnost, pořádáme oslavy, svatby, zábavy nebo plesy.