• Detail firmy

CARAVAN POINT PRAHA s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme zakázkové celoročně použitelné mobilní domy, kanceláře, ubytovny, jedno i vícemodulové ve tvaru II, L, U nebo Z.

Adresa

Chodovská 1106/7
141 00 Praha 4 - Michle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26097265
DIČ:  CZ26097265
Rok založení:  2005
  • Výrobce
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej celoročních mobilních domů

Zakázková výroba - mobilní domy, kanceláře, ubytovny, i vícemodulové ve tvaru II, L, U. Od 11.900,- Kč/m2. Možnost vlastního návrhu vnitř. uspořádání.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 333 292
E-mail: info@caravanpp.cz
WWW: www.caravanpp.cz

Kontaktní osoba

Josef Mojžíš - Jednatel

Mobil: +420 602 333 292
Další firmy v oboru

Ing. arch. MgA. David Mateásko - MAD

Studio nabízí architektonické služby. Zabývá se navrhováním interiérů i exteriérů bytů a firem, designem či urbanismem. Některé naše realizace byly publikovány v odborných časopisech. Vybrané projekty naleznete na našich webových stránkách.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

TES

Nabízíme tesařské a klempířské práce. Zajišťujeme kompletní realizace střech, výrobu a montáž krovů, zahradních altánů a pergol. Provádíme pokládku všech podlahových krytin a dřevěných obkladů.