• Detail firmy

CAR MOTORS TRADE s.r.o.

Základní popis

Servis a oprava automatických převodovek.

Adresa

Koněvova 411/143
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27150232

Výrobky, činnosti

Servis a oprava automatických převodovek.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 226 389
Telefon: +420 224 226 382
E-mail: servis@carmotorsmb.cz
WWW: www.servis-prevodovek.cz

Kontaktní osoba

TOMÁŠ BURDA - Jednatel

Mobil: +420 736 490 073

Michal Buchta - Jednatel

Mobil: +420 736 490 074
Další firmy v oboru

René Stacho

Potřebujete rychlou opravu auta? Hledáte profesionální autoservis v Praze? Zavolejte nám. Vaše nefunkční auto odtáhneme a půjčíme vám náhradní vozidlo. Poradíme si s každou opravou. Rychle a odborně provedeme diagnostiku problému a následně vyměníme nefunkční díl. Naši technici jsou vyškolení specialisté. Opravy aut provádíme již několik let a pomůžeme i vám! Provozujeme autoservis i pneuservis.

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.

STANICE TECHNICKÉ KONTROLY MOTOL, s.r.o.

Nabízíme služby STK. Zajišťujeme prohlídky a technické kontroly osobních, dodávkových a nákladních vozidel i motocyklů a přívěsů, provádíme přestavby vozidel. Dovážíme automobily ze zahraničí. V rámci poskytovaných služeb nabízíme rovněž evidenční kontroly, které se požadují při převodu vozidla. Pravidelné technické prohlídce předchází měření emisí - nechte si je změřit při návštěvě STK.