• Detail firmy

CANNONEER group s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se tříděním a úpravou kovového odpadu, ekologickou likvidací, demolicemi a vyželezňováním, demontáží a likvidací ocelových hal a různých technologických celků. Zajišťujeme drcení a recyklaci stavební suti, přistavení a odvoz kontejnerů. Nabízíme výkup a prodej kovového šrotu.

Adresa

Mostecká 88/48
435 43 Horní Jiřetín

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27959147
DIČ:  CZ27959147
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Třídění a úprava kovového odpadu

Specializujeme se na třídění a úpravu kovového odpadu. Třídění a úprava kovového odpadu provádíme individuálně i dle konečného odběratele.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 144 515
E-mail: cannoneer@cannoneer.cz
WWW: www.cannoneer.cz

Kontaktní osoba

Zbyněk Ortmann - Majitel

Lukáš Wachtel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ALFICO s. r. o.

Poskytujeme služby v oblasti CNC obrábění, průmyslové filtrace a ocelových konstrukcí. Zajišťujeme průmyslové filtrace kapalin, ocelové a nerezové konstrukce, obloukové svařování, atypické konstrukce, rukávcové filtry, nádoby filtrů s vinutými vložkami, filtrační vinuté vložky, potrubní síta, sáčky do rukávcových filtrů a mnoho dalšího.

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

TEDOS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž pásových dopravníků, integrovaných olejových systémů, potrubních tras včetně přeložek parovodů, hnacích a napínacích bubnů.