• Detail firmy

Can 21 Olomouc

Základní popis

Autorizovaný prodej a servis Canon. Prodáváme novou i použitou kancelářskou techniku, kopírky, tiskárny, faxy značek: Minolta, Brother, Sharp, HP a OKI. Nabízíme tonery, inkousty, spotřební materiál, renovace cartridge a bezdrátový intenet.

Adresa

V hlinkách 930/11
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46559876
  • Služby

Kontaktní údaje

E-mail: olomouc@can21.cz

Kontaktní osoba

Dan Svoboda - Jednatel

Mobil: 777 330 570

Eduard Volek - Jednatel

Telefon: 585 751 689
Mobil: 777 330 560
E-mail: olomouc@can21.cz
Další firmy v oboru

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.

ARLES s.r.o.

Jsme prodejci originálního a alternativního spotřebního materiálu a komponent na výrobu renovací pro tiskárny a kopírovací stroje. Poskytujeme kompletní tisková řešení pod značkou DEVELOP s profesionálním servisem našich techniků. Nabízíme náhradní díly, repasované kopírky RICOH, NRG. Vykupujeme a prodáváme prázdné OEM tonerové kazety. Zajistíme rozvoz spotřebního materiálu ve Zlíně a okolí.

Ing. Peter Lukšo - Servis kancelářské techniky

Zajišťujeme servis a opravy kopírek, tiskáren a projektorů v Brně a okolí. Do firem dodáváme spotřební materiál pro chod kanceláře.