• Detail firmy

Čalounictví Svatková

Základní popis

Zabýváme se opravami čalouněného nábytku, sedací soupravy, rohové lavice, válendy, postele, ušáky, taburety, křesla a židle. Nabízíme čalounění dveří i interiérů - restaurace, posilovny, kadeřnictví, zdravotnictví. Vyrábíme taburety na zakázku.

Adresa

Dukelská 610/8
391 02 Sezimovo Ústí

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48250406

Výrobky, činnosti

Nabízíme čalounění dveří i interiérů - restaurace

Kontaktní údaje

E-mail: calounictvisvatkova@seznam.cz

Kontaktní osoba

- Svatková - Majitel

Mobil: +420 604 336 874
E-mail: calounictvisvatkova@seznam.cz
WWW: www.calounictvisvatkova.ic.cz
Další firmy v oboru

Stavební huť Slavonice, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti jsou restaurátorské práce, které jsou prováděny v souladu se současnými nároky na obnovu památkově chráněných kulturních památek. Kromě stavebních prací, které zahrnují rekonstrukce, štukatérství, kominictví apod., se zabýváme i truhlářskou, tesařskou, zámečnickou a kovářskou výrobou, dále zajišťujeme čalounické služby. V neposlední řadě se věnujeme projektování.

Miroslav Kotásek - ČALOUNICTVÍ

Zabýváme se přečalouněním a opravou sedacích souprav, křesel, židlí či dveří. Vyrábíme matrace i taburety. Provozujeme autočalounictví.

Vítězslav Jíra - Čalounictví

Specializujeme se na čalounické práce. Vyrábíme a prodáváme čalouněný nábytek, provádíme čalounění na zakázku, opravujeme a renovujeme čalouněný nábytek včetně starožitného. Neváhejte se na nás obrátit, rádi opravíme či očalouníme i Váš nábytek, příp. odborně poradíme. Garantujeme kvalitní služby za přijatelné ceny.