• Detail firmy

CAFFI, a.s. - HPL laminátové desky

Základní popis

Prodej a montáž HPL laminátů. Nabízíme laminátové desky a obkladové fasádní panely. Zajistíme montáž HPL desek a hliníkových sendvičových panelů s odvětráním fasády. Vyrábíme a realizujeme sanitární příčky a přepážky na míru různým využitím.

Adresa

Bratří Čapků 1840/25
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26910209
DIČ:  CZ26910209
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Import

Výrobky, činnosti

HPL desky, laminátové desky.

Nabízíme HPL laminátové desky. Navrhneme řešení na míru a zajistíme montáž laminátových desek a výrobků z HPL desek. Dekorativní laminátové materiály.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 999 915
Mobil: +420 777 110 484
E-mail: info@caffi.cz
WWW: www.caffi.cz

Kontaktní osoba

Lucie Vacíková - Předseda představenstva

Mobil: +420 775 070 915
E-mail: vacikova@caffi.cz

Roman Kratochvíl

Petr Vacík

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje montáž, demontáž a pronájem lešení značky PERI, dále pak montáž a demontáž bednění, a to jak stropního, tak i opěrného. Působíme po celé České republice.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.