• Detail firmy

Caffé 19. jamky, s.r.o.

Základní popis

Nabídka kávového cateringu se speciálními recepturami. Možnost franchisingu, poradenství v gastronomii a školení personálu.

Adresa

Na Truhlářce 1457/9
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24806650

Výrobky, činnosti

Catering kávový

Kontaktní údaje

E-mail: info@caffe19jamky.cz
WWW: www.caffe19jamky.cz

Kontaktní osoba

Jana Málková - Jednatel

Mobil: 777 555 307

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Knedlíky Láznička s.r.o.

Povýšili jsme knedlíky na umění. Společnost Knedlíky Láznička dodává široký výběr vysoce kvalitních knedlíků. Nabízíme knedlíky houskové, bylinkové, karlovarské, špekové, bramborové, bramborové plněné uzenou kýtou, ovocné - hruškové, meruňkové, borůvkové, jahodové, malinové a švestkové a bohatý výběr speciálních knedlíků. Do našich knedlíků nepoužíváme žádné konzervanty.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

Roseland Cafe s.r.o.

Zajišťujeme provoz kavárny Café Sambal a prodej zrnkové a mleté kávy Longberry z české pražírny. Poskytujeme prostory kavárny pro firemní setkání včetně občerstvení. Dodáváme kávu do firem, hotelů, restaurací aj.