• Detail firmy

Cafe servis

Základní popis

Naše firma prodává nové i repasované automatické kávovary vhodné do domácností a kanceláří, ale i páková espressa do restaurací. Zajišťujeme servis kávovarů všech značek. Nabízíme také pronájem těchto přístrojů za výhodných podmínek.

Adresa

Křížkovského 61
674 01 Třebíč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65787196
DIČ:  CZ6009071442
Rok založení:  1995
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Široký sortiment káv

Máte rádí kávu? Potom si vyberte z naší široké nabídky káv vhodných pro automatické kávovary v kancelářích. Rádi vám poradíme s výběrem kvalitní kávy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 487 185
E-mail: cafe_servis@seznam.cz
WWW: www.cafe-servis.cz

Kontaktní osoba

Josef Majerčák

Další firmy v oboru

TeS, spol. s r. o. Chotěboř

Zabýváme se dodávkou vybavení pro gastroprovozy na klíč. Nabízíme stolní varné spotřebiče, konvektomaty, varnou techniku, vybavení pro výrobu pizzy, výčepní a barové zařízení, chladící a mrazící techniku, nářezové stroje, kráječe, mixéry, mlýnky, krouhače a škrabky na zeleninu, výrobníky čaje a kávy, myčky nádobí a samozřejmě i nerezový nábytek.

PALI s.r.o.

Firma je zaměřena především na dodávky kompletních linek a strojů pro stáčení nápojů a dalších tekutin do lahví skleněných, PET, polyetylénových a dalších a plechovek.

FEROPLAST spol. s r.o.

Naše společnost se již několik let věnuje výrobě drátěných programů. Navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme firemní a propagační stojany, prodejní regály a jiných reklamní prvky. Dále se věnujeme výrobě košů, háků, polic, vozíků a dalších. Výrobky dodáváme vč. koleček, samolepek a cenových lišt. Zajišťujeme vše pro vybavení obchodů, skladů, obchodních sítí a řetězců.