• Detail firmy

Cafe Aroma s.r.o.

Základní popis

Café Aroma-restaurace a kavárna; prostory vhodné k firemním akcím.

Adresa

Českomoravská 2420/15a
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24187470

Výrobky, činnosti

Café Aroma

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 414 220
E-mail: info@cafeculinaryaroma.cz
WWW: www.cafeculinaryaroma.cz

Kontaktní osoba

TOMÁŠ WINTERSTEIN - Jednatel

GIL SHIMON ROMEM - Jednatel

JOSEF RYCHTR - Jednatel

Mobil: +420 774 414 230

JAN CHALOUPKA - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.

ZLATÝ MELOUN, spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá poskytováním služeb v oblasti gastronomie. Od roku 2000 zajišťujeme závodní stravování. Dále nabízíme cateringový servis na různých školeních, firemních akcích či soukromých oslavách. Věnujeme se rovněž projektování kuchyní a výdejen jídel včetně odborného poradenství v tomto oboru. Zpracujeme Vám gastronomický program na míru. Neváhejte nás kontaktovat!

Pivovar Lužiny, s.r.o.

Zabýváme se výrobou vlastního piva a provozujeme minipivovar. Nedílnou součástí výrobny je pivovarská restaurace, pivní bar a sezónní terasa, kde máte možnost si v létě vychutnat grilovaného masíčka či uzené klobásy. Poté Vás provedeme pivovarem, ukážeme výrobní proces a ochutnáte naše speciality. Snažíme se, aby si zákazníci pobyt u nás užili.