• Detail firmy

CAD - Czech auto devices s.r.o.

Základní popis

On-line prodej světelných výstražných zařízení od firem Britax, Premier-Hazard a Strobos. Nabídka majáků, miniramp, přídavných a pracovních světel.

Adresa

Okrajová 1602/2b
736 01 Bludovice

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29381266
  • Služby

Výrobky, činnosti

On-line prodej světelných výstražných zařízení

od firem Britax, Premier-Hazard a Strobos. Nabídka majáků, miniramp, přídavných a pracovních světel.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 086 742
E-mail: z.mlcak@auto-majak.cz
WWW: www.auto-majaky.cz

Kontaktní osoba

Bc. Tomáš Mlčák - Jednatel

Mobil: +420 732 830 840
E-mail: t.mlcak@auto-majak.cz

Zdeněk Mlčák - Jednatel

Mobil: +420 731 086 742
E-mail: z.mlcak@auto-majak.cz
Další firmy v oboru

LITABA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní energetické poradenství a odbornou pomoc při řešení projektu Modrozelená úsporám. Zaměřujeme se na snižování nákladů za energie včetně zpracování analýzy ZDARMA. Zajišťujeme optimalizaci distribučních sazeb, snížení spotřeby vody, energetický audit a průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme volná místa pro nové kolegy, obchodníky a spolupracovníky v oblasti energetiky.

LEDuniversal MARVER STEEL s.r.o.

Provozujeme e-shop s LED osvětlením. Nabízíme LED žárovky, LED pásky, LED moduly, LED diody, LED zářivky, LED panely, LED stropní svítidla, LED stolní lampičky, LED pouliční osvětlení nebo LED průmyslové osvětlení. Prodáváme a montujeme produkty vlastní výroby i produkty jiných výrobních společností.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.