• Detail firmy

CABEL MEDIA s.r.o.

Základní popis

Společnost je významným provozovatelem bezdrátového internetu a IP telefonie. Nabýdka služeb Metro Ethernet (poskytování hlasu, dat a televizního vysílání) na jednom datovém připojení realizovaném pomocí optických vláken.

Adresa

Bojasova 1252/21
182 00 Praha 8 - Kobylisy

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27288668
Rok založení:  2006
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- provozovatel bezdrátového internetu a IP telefonie, služeby Metro Ethernet (poskytování hlasu, dat a televizního vysílání).

Kontaktní údaje

E-mail: praha@cabelmedia.cz
E-mail: helpdesk@cabelmedia.cz
E-mail: info@cabelmedia.cz
WWW: www.cabelmedia.cz

Kontaktní osoba

Jitka Dostálová - Jednatel

Další firmy v oboru

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.