• Detail firmy

CABAL Moravia s.r.o.

Základní popis

Dodáváme, montujeme zasklení lodžií systémem Optimi, Glasa, AluPlus, AluVista nadlodžie, pololodžie, balkony, terasy, altány, zimní zahrady. Provádíme zateplení, rekonstrukce - panelové balkony včetně výměny balkonových sestav v hliníkovém provedení.

Adresa

Vlárská 953/22
627 00 Brno - Slatina

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29184452

Výrobky, činnosti

Dodáváme, montujeme zasklení lodžií

Kontaktní údaje

E-mail: info@cabal.cz
WWW: www.cabal.cz

Kontaktní osoba

Kamil Cabal - Jednatel

Mobil: +420 602 785 251
Další firmy v oboru

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.

TOMM INTERIÉR s.r.o.

Vyrábíme, dodáváme a montujeme stínící techniku, okna a dveře ze dřeva a plastu, parapety, sítě proti hmyzu a mnoho dalšího.